Vi som älskar vårt jobb

Göteborg


Lars Garvik - Managing Director
lars.garvik@studyabroad.se

Åsa Lidén - Key Account Manager
asa.liden@studyabroad.se

Petra Berglind Örn - Associate Director
petra.orn@studyabroad.se

Caroline Arvidsson - Key Account Manager 
caroline.arvidsson@studyabroad.se

Frida Lindgren - Key Account Manager
frida.lindgren@studyabroad.se

Mattias Drummond - Key Account Manager (tjänstledig)
mattias.drummond@studyabroad.se

Stockholm

Kristin Andersson - Key Account Manager
kristin.andersson@studyabroad.se
 
Wilhelm Edermark - Key Account Manager
wilhelm.edermark@studyabroad.se

Frida Rydén - Key Account Manager (tjänstledig)
frida.ryden@studyabroad.se


Malmö


Jessica Fischer - Area Manager
jessica.fischer@studyabroad.se
 

Falun

Marita Skoglund - Financial Director
invoice@studyabroad.se